Image Alt

Ons Team

Trainers

Raymond von Harras
4e DAN (Hoofd Instructeur)

Raymond von Harras

Sabum Nim

3e DAN (Instructeur)

Kenneth von Harras

Kyosa Nim

1e DAN (Instructeur)

Sylvester Honcoop

Kyosa Nim

Sylvester
1e DAN (Instructeur)

Turner Wijders

Assistent Trainers

4e Dan (Assistent Instructeur)

Laura van Leeuwen

Sabum Nim

2e DAN (Assistent Instructeur)

Nicky van der Waard

Kyosa Nim

2e DAN (Assistent Instructeur)

Franklin Pemmelaar

Kyosa Nim

1e DAN (Assistent Instructeur Jeugd)

Soufian Annia

Kyosa Nim

1e DAN

Jeroen Schilt

Kyosa Nim

1e KUP (Assistent Instructeur)

John Tjon-A-Meeuw

2e KUP (Assistent Instructeur Jeugd)

Marielle Wijnstra

2e KUP (Assistent Instructeur Jeugd)

Romy von Harras

Clubleden

1e KUP

Bryan Relyveld

1e KUP

Jun-Hee Blok

3e KUP

Diero Achaibar

3e KUP

Ferry v.d. Broek

4e KUP

Maarten Treurniet

4e KUP

FAY BRONSGEEST

2e KUP

Jesse de Vries

4e KUP

Anne de Vries

7e KUP

Xavier Zellmann

6e KUP

Ashley von Harras

4e KUP

Stef Talma

10e KUP

Kayleigh Hemmers

4e KUP

Jerome Sewbaks

4e KUP

Simon Doll

6e KUP

Ruben Doll

5e KUP

Leen Lagendijk

5e KUP

Bas Doll

8e KUP

Fatima von Harras

10e KUP

Jun-Hyong Blok

3e KUP

Sherinald Cook

7e KUP

Miley Thibaut

10e KUP

Xavi Mora

7e KUP

Eliano Winter

10e KUP

Mike Prajs

4e KUP

Omar Abdulkarim

7e KUP

Jeremiah Brand

7e KUP

Sherida Brand

7e KUP

Skye Goverde

4e KUP

Dean de Jong

5e KUP

Joy v.d. Mijle

4e KUP

Ricky Sewbaks

7e KUP

Lars Klok

10e KUP

Jodyon Kelly

4e KUP

Marieke Roeland-Visser

8e KUP

Anouk van der Stelt

10e KUP

Lisa Lucas

1e KUP

Eduard Lucas

8e KUP

Kay Harmsen

4e KUP

Sanne Lucas

8e KUP

Joyce van de Wetering

9e KUP

Nicky Vrijdag

10e KUP

Dorian Mietus

7e KUP

Jelle van der Linden

9e KUP

Yvonne van de Male

10e KUP

Nora Bouchekourte

10e KUP

Gurrely Gambier

10e KUP

Gimaya Gambier

9e KUP

Jade Janssen

10e KUP

Damon van Son

10e KUP

Jaylano Slootjes

9e KUP

Adaja Wirschuleit

10e KUP

Jayden Brand

10e KUP

Noor Hamdi

10e KUP

Israe Hamdi

9e KUP

Luuk Hafakker

10e KUP

Yara Hartstra

10e KUP

Jessey Vrijdag

10e KUP

Esther Thijssen

9e KUP

Ary van der Male

5e KUP

Haydee Pemmelaar